3d Dış Cephe Tasarım
3d Dış Cephe Tasarım

3d Dış Cephe Tasarım

 

3d dış cephe tasarımı; Tüm yaşam ve çalışma alanlarının yapılaşmasından önce bazı detayların profesyonelce görülmesi gerekiyor. Gelişen teknoloji de bir yapının henüz inşa aşamasına başlamada her detayını görmeyi sağlıyor. Özel programlar ve alanında uzmanlaşmış tasarımcıların sanal ortamda yaptığı tasarım çalışmaları ile bir yapının her detayını önceden görebilir hatta gerçeklik algısı nedeniyle sanal ortamda yapının içini bile gezebilirsiniz!

 

Tasarımlar daha önce iki boyutlu olarak yapılıp sunuluyordu. Nitekim yeni geliştirilen özel tasarım bilgisayar programları ile artık gerçeğe daha yakın ve üç boyutlu çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalara 3d tasarım çalışmaları adı veriliyor. Bir yapının iç mekanı için yapılabileceği gibi dış mekanı için de tasarım çalışması yapılabilir.

 

3d dış cephe tasarımı yapının dış cephesindeki ölçüleri, renkleri, malzemeleri ve diğer tüm ayrıntıları görmenizi hedefleyen bir sanal (dijital ortamda yapılan) çalışmadır. Henüz inşaya başlamadan önce almanız gereken hizmetlerden biri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Yapı inşa edildikten sonra değişiklik yapmak hem maliyetli hem de zahmetli olacağı için ekonomik anlamda da tasarruf etmeyi istiyorsanız inşa sürecinden önce mutlaka 3d dış cephe tasarımı hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014