Söve İmalatı
Söve İmalatı

Söve İmalatı

 

Firmamız söve imalatı, satışı ve uygulama hizmetleri vermektedir.  İstanbul Büyükçekmece'de bulunan kendi fabrikamızda strafor malzemeden, kendi proje mühendislerimiz tarafından geliştirilen desen modellerde söve ve söve türü dış cephe malzemeleri üretmekteyiz.  İstanbul Büyükçekmece ve yakın illerde mantolama hizmeti veren bir çok firma ile seçkin nalburlardan ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

 

Türk - Osmanlı tarihinin en güzel motifleri, saray modelleri, klasik motifler ve doğal taş desenleri motifleri ile çağdaş motifler, batı kültürü motifleri ile spor motiflerimizde ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız bilgisayar ortamında genellikle birbirini belirli periyotlarda devam ettiren motifler üreterek, binalarınızın ölçüleri ne olursa olsun, tüm ölçülerde motiflerin bozulmadan devam edebilmesini sağlayan düzende söve imalatını gerçekleştirmektedir.

 

Sövelerimiz dilerseniz yüzey silis kumu ile kalanmış, uzun süre binanızda dış etkilerden zarar görmeden durabilecek kabiliyette ve uluslararası kalitede sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014